RSS Hľadáme pre našich klientov Hľadáme pre našich klientov Hľadáme pre našich klientov Hľadáme pre našich klientov Hľadáme pre našich klientov

Current offer of our real estate office can be found on the portal AReality.sk. The service Moja Realitka is brought to you by AReality.sk - the largest offer of real estate properties in Slovakia.

Hľadáme pre našich klientov

Stále aktuálne a stále žiadané sú byty 2 izbové, 3 izbové v častiach : Ružinov, Staré Mesto, Petržalka, Dolné Hony, Karlova Ves.

Samozrejme nie menej aktuálne a tak isto sú žiadané aj 1 izbové byty a 4izbové taktiež najmä Petržalka a Ružinov.

Takže pokiaľ idete predávať byt v niektorej z uvedených lokalít, budeme radi ak nás oslovíte a dáte nám možnosť pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti.

Ak sme neuviedli, že hľadáme domy, alebo iné typy nehnuteľností, to neznamená, že ich nehľadáme :-) . Budeme radi, ak aj napriek tomu  sa s nami skontaktujete prostredníctvom kontaktného formulára a po osobnom stretnutí nám umožníte vám s predajom vašej nehnuteľnosti pomôcť :-) . Sami sa môžte rozhodnúť, či naše služby využijete alebo nie.

Tešíme sa na spoluprácu s vami :-) a pevne veríme, že napriek všeobecnému negatívnemu povedomiu o prístupe realitných maklérov a realitných kancelárií vám dokážeme, že existujú aj výnimky :-) .